Pakart Sp. z o.o. jest na rynku od ponad dwudziestu pięciu lat. Z roku na rok ulepszamy naszą firmę, rozbudowujemy jej strukturę, dokonujemy zmian tak, aby jak najlepiej dopasować ofertę do potrzeb klientów i wymagań rynku. Jedno się nie zmienia. Od początku działalności naszą misją jest indywidualnie ukierunkowana, rzetelna i elastyczna współpraca z klientem, oparta na szacunku i zrozumieniu, doświadczeniu i odpowiedzialności.
Dbamy o wypełnianie naszych zobowiązań w myśl zasady, że zaufanie klienta jest podstawą dobrej współpracy. W codziennej pracy kierujemy się takimi wartościami jak profesjonalizm, uczciwość oraz niezawodność. Dla naszych pracowników, spośród których większość jest z nami od kilkunastu lat, liczą się kompetencje i zaangażowanie. Doceniamy to, starając się dawać im możliwości rozwoju i włączając ich w budowanie marki Pakart.
Mocną stroną naszego zespołu jest profesjonalna sprzedaż. Ale nie tylko. Z naszymi klientami dzielimy się pomysłami na praktyczne i niebanalne zastosowanie naszych produktów. Jesteśmy nietuzinkowi i to przekłada się na naszą pracę. Inspirujemy i pokazujemy, jak nasze produkty można wykorzystać do pakowania, wystroju wnętrz, zapewniania bezpieczeństwa, mocowania, uszczelniania, zdobienia, a nawet zabawy.
Wspólne szukanie pomysłów sprawia nam dużo radości, szczególnie, kiedy nasi klienci dzielą się efektem ich zastosowania.

Sami importujemy większość oferowanych przez nas produktów, a w Polsce współpracujemy z uznanymi producentami. Dzięki temu gwarantujemy nie tylko ich dobrą jakoś, ale też korzystną cenę i rzetelną dostawę. Naszą przewagą na rynku jest możliwość realizacji indywidualnych zamówień dla klientów w oparciu o posiadany park maszynowy i doświadczony zespół produkcyjny. Ciągle się rozwijamy, ulepszając naszą markę. Zdobyliśmy już wyróżnienia w takich konkursach jak „Gazele Biznesu” czy „Gepardy Biznesu„, a także certyfikat „Rzetelna Firma„. Pracujemy dalej. Nasze taśmy są na każdą okazję, a dla naszego zespołu każda okazja jest dobra, by wspólnie realizować misję firmy i rozwijać się w imię wspólnych wartości.

Nasze wyróżnienia: