O nas

PAKART

grafika 25 lat pakart

Informacje o firmie Pakart

Firma Pakart istnieje na rynku od ponad 25 lat. Każdego roku ulepszamy naszą działalność, rozbudowujemy naszą ofertę, aby jak najlepiej dopasować się do stale rosnących oczekiwań i wymagań Klientów. Od początku naszej działalności stałym priorytetem jest indywidualne podejście do kontrahenta oraz współpraca oparta na szacunku i odpowiedzialności. Kadra, która z nami współpracuje cały czas podnosi swoje kwalifikacje oraz wzbogaca swoje doświadczenie. Doceniamy to starając się dawać możliwość rozwoju oraz aktywne budowanie marki Pakart. Zdobyliśmy liczne wyróżnienia i nagrody. W konkursie „Gazele Biznesu” czy „Gepardy Biznesu” uzyskaliśmy wyróżnienie, a także certyfikat „Rzetelna firma”.

Klient jest dla nas najważniejszy

Działamy w myśl zasady, że zaufanie Klienta jest podstawa dobrej i profesjonalnej współpracy. W naszej pracy kierujemy się takimi wartościami jak uczciwość, niezawodność oraz lojalność. Nietuzinkowe podejście do Klienta sprawia, że kontrahenci regularnie korzystają z naszych produktów. Regularnie inspirujemy, pokazujemy niebanalne zastosowania naszych produktów, aby Klient wiedział, że naszym celem profesjonalne podejście. Nie ulega wątpliwości, że nasze taśmy papierowe, tkaninowe i inne można wykorzystać do pakowania, mocowania, uszczelniania, zdobienia oraz wystroju wnętrz. Co najważniejsze Klienci również dzielą się zastosowaniem naszych produktów. Cieszymy się, że nasz stale rosnący asortyment sprawdza się w wielu branżach, dzięki czemu grono zadowolonych Klientów powiększa się z każdym miesiącem.

Dlaczego warto zamówić taśmy klejące u nas?

• Współpracujemy z uznanymi i najlepszymi producentami na rynku
• Sami importujemy większość naszych produktów dlatego też nie mamy wątpliwości, co do ich wysokiej jakości oraz wytrzymałości
• Korzystne ceny oraz rzetelna dostawa
• Możliwość realizacji indywidualnych zamówień
• Nowoczesny park maszynowy
• Doświadczony zespół produkcyjny
• Solidna i przyjazna obsługa Klientów
• Nasze taśmy sprawdzą się niemal w każdej branży

grafika pakart zaufanie
Dbamy o wypełnianie naszych zobowiązań w myśl zasady, że zaufanie klienta jest podstawą dobrej współpracy. W codziennej pracy kierujemy się takimi wartościami jak profesjonalizm, uczciwość oraz niezawodność. Dla naszych pracowników, spośród których większość jest z nami od kilkunastu lat, liczą się kompetencje i zaangażowanie. Doceniamy to, starając się dawać im możliwości rozwoju i włączając ich w budowanie marki Pakart.
Mocną stroną naszego zespołu jest profesjonalna sprzedaż. Ale nie tylko. Z naszymi klientami dzielimy się pomysłami na praktyczne i niebanalne zastosowanie naszych produktów. Jesteśmy nietuzinkowi i to przekłada się na naszą pracę. Inspirujemy i pokazujemy, jak nasze produkty można wykorzystać do pakowania, wystroju wnętrz, zapewniania bezpieczeństwa, mocowania, uszczelniania, zdobienia, a nawet zabawy.
Wspólne szukanie pomysłów sprawia nam dużo radości, szczególnie, kiedy nasi klienci dzielą się efektem ich zastosowania.
taśmy pakart
Sami importujemy większość oferowanych przez nas produktów, a w Polsce współpracujemy z uznanymi producentami. Dzięki temu gwarantujemy nie tylko ich dobrą jakoś, ale też korzystną cenę i rzetelną dostawę. Naszą przewagą na rynku jest możliwość realizacji indywidualnych zamówień dla klientów w oparciu o posiadany park maszynowy i doświadczony zespół produkcyjny. Ciągle się rozwijamy, ulepszając naszą markę. Zdobyliśmy już wyróżnienia w takich konkursach jak „Gazele Biznesu” czy „Gepardy Biznesu„, a także certyfikat „Rzetelna Firma„. Pracujemy dalej. Nasze taśmy są na każdą okazję, a dla naszego zespołu każda okazja jest dobra, by wspólnie realizować misję firmy i rozwijać się w imię wspólnych wartości.

Nasze wyróżnienia:

rzetelna firma